Výsledky THE RUN 2019

FULL

Poradie Por. Kat. Št.č. Team Kategória Celkový čas Tempo Pr.rýchl.
1. 1. 20 Emba a Rýchle Šípy MARATHON 12MIX 41:55:45 4:49 min/km 12,50
2. 2. 32 Bežecký klub RTVS MARATHON 12MIX 43:12:16 4:58 min/km 12,13
3. 1. 15 Utrhnuté Vagóny FREESTYLE 7-16MIX 43:27:53 5:00 min/km 12,05
4. 2. 27 The Running Team Teplička N. Váhom FREESTYLE 7-16MIX 43:41:13 5:01 min/km 11,99
5. 3. 24 Tucet Statečných FREESTYLE 7-16MIX 44:08:51 5:05 min/km 11,87
6. 4. 40 Lišiaci z Považia FREESTYLE 7-16MIX 45:31:33 5:14 min/km 11,51
7. 5. 46 Globallogic FREESTYLE 7-16MIX 45:32:24 5:14 min/km 11,51
8. 3. 10 Vlci spod Tatier MARATHON 12MIX 45:59:44 5:17 min/km 11,39
9. 4. 49 DXC Dream Team MARATHON 12MIX 46:19:27 5:20 min/km 11,31
10. 6. 22 Accenture Hore Bež! FREESTYLE 7-16MIX 46:25:18 5:20 min/km 11,29
11. 7. 9 Československo FREESTYLE 7-16MIX 46:33:45 5:21 min/km 11,25
12. 5. 5 Achilles Runners MARATHON 12MIX 47:21:43 5:27 min/km 11,06
13. 8. 25 Tedom Group FREESTYLE 7-16MIX 47:28:51 5:28 min/km 11,04
14. 9. 45 VK Tatran FREESTYLE 7-16MIX 47:50:07 5:30 min/km 10,95
15. 10. 14 Slovnaft FREESTYLE 7-16MIX 47:58:24 5:31 min/km 10,92
16. 11. 36 Bežci z NOO A ÚVTOS Trenčín FREESTYLE 7-16MIX 48:06:28 5:32 min/km 10,89
17. 6. 35 Nay Dvanástka MARATHON 12MIX 48:33:16 5:35 min/km 10,79
18. 12. 21 Rundevú FREESTYLE 7-16MIX 48:49:42 5:37 min/km 10,73
19. 7. 6 Road Runners MARATHON 12MIX 49:20:36 5:40 min/km 10,62
20. 13. 29 Pixwell Digital Runners FREESTYLE 7-16MIX 49:22:56 5:41 min/km 10,61
21. 14. 42 Úsmev ako Dar FREESTYLE 7-16MIX 50:02:27 5:45 min/km 10,47
22. 15. 4 Kamarádi FREESTYLE 7-16MIX 50:19:59 5:47 min/km 10,41
23. 16. 1 Střely z Holic FREESTYLE 7-16MIX 50:23:29 5:48 min/km 10,40
24. 8. 18 Schneider Electric MARATHON 12MIX 50:28:00 5:48 min/km 10,38
25. 17. 23 Budmerice FREESTYLE 7-16MIX 50:31:52 5:49 min/km 10,37
26. 18. 17 Tumabolí FREESTYLE 7-16MIX 50:34:09 5:49 min/km 10,36
27. 19. 28 Popolnik FREESTYLE 7-16MIX 50:37:18 5:49 min/km 10,35
28. 20. 47 Billa Runners FREESTYLE 7-16MIX 50:40:25 5:50 min/km 10,34
29. 9. 26 Bežci mesta Žiar N. Hronom MARATHON 12MIX 50:46:26 5:50 min/km 10,32
30. 21. 12 Anjelský beh FREESTYLE 7-16MIX 50:56:37 5:52 min/km 10,29
31. 22. 48 Tesco Anjel Tim FREESTYLE 7-16MIX 51:01:35 5:52 min/km 10,27
32. 23. 34 Tomova Rota FREESTYLE 7-16MIX 51:15:23 5:54 min/km 10,22
33. 24. 2 Střely od Hlubáku FREESTYLE 7-16MIX 51:25:17 5:55 min/km 10,19
34. 10. 38 Knaufinsulation MARATHON 12MIX 51:34:31 5:56 min/km 10,16
35. 11. 3 Športklub Dobrá Niva MARATHON 12MIX 51:58:40 5:59 min/km 10,08
36. 25. 31 Tatari v Bumbajkách FREESTYLE 7-16MIX 55:32:46 6:23 min/km 9,43

EAST

Poradie Por. Kat. Št.č. Team Kategória Celkový čas Tempo Pr.rýchl.
1. 1. 33 Lesná zmes Zvolen MARATHON 7MIX 29:00:34 5:58 min/km 10,10
2. 1. 16 Sleduj Toto! FREESTYLE 5-14MIX 27:19:18 5:38 min/km 10,72
3. 2. 39 Klimak Hot&Cool Running Team FREESTYLE 5-14MIX 28:01:18 5:46 min/km 10,45
4. 3. 19 Urpínska 12°tka FREESTYLE 5-14MIX 28:08:56 5:48 min/km 10,41
5. 4. 51 IA Runners FREESTYLE 5-14MIX 31:44:58 6:32 min/km 9,23
6. 1. 44 Stavex Top Ultra Team ULTRA SOLO 57:13:33 11:47 min/km 5,12
43 Running Store Top Ultra Team ULTRA SOLO DNF
50 Zvolen Runaway MARATHON 7MIX DSQ

WEST

Poradie Por. Kat. Št.č. Team Kategória Celkový čas Tempo Pr.rýchl.
1. 1. 7 Bernohy.sk FREESTYLE 5-10MIX 19:27:12 5:04 min/km 11,88
2. 2. 37 Lesky´s Runners FREESTYLE 5-10MIX 20:24:29 5:19 min/km 11,32
3. 3. 30 Sheruns&Heruns FREESTYLE 5-10MIX 22:02:04 5:44 min/km 10,49
4. 4. 13 Pisek Team FREESTYLE 5-10MIX 22:07:26 5:46 min/km 10,44

Výsledky THE RUN 2018

full

Poradie
Št.č.
Team
Kategória
Celkový čas
Tempo
Pr.rýchl.
1. 13 Bánovskí behúni THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 39:37:29 04:33 13,18
2. 20 Turbočimbur THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 43:15:39 04:58 12,08
3. 29 DXC Dream Team THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 45:14:24 05:12 11,55
4. 25 Utrhnuté vagóny THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 45:16:04 05:12 11,54
5. 23 Laco Maco drink tím THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 45:17:10 05:12 11,53
6. 21 ČESKOSLOVENSKO THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 45:34:21 05:14 11,46
7. 26 Red Bull THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 45:48:20 05:16 11,40
8. 32 RTVS Running Team THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 46:21:50 05:19 11,27
9. 34 innogy South East Europe THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 46:31:14 05:21 11,23
10. 2 ŠBK VTJ Zvolen THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 46:50:18 05:23 11,15
11. 17 Accenture Hore Bež/z! THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 47:02:09 05:24 11,11
12. 18 Budmerice THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 48:19:37 05:33 10,81
13. 31 RETAIL TEAM THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 48:30:23 05:34 10,77
14. 9 Anjelský Beh Running Team THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 48:31:47 05:34 10,77
15. 4 Crossgym Unbroken Puchov THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 49:02:00 05:38 10,65
16. 6 EUROCOM THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 49:30:07 05:41 10,55
17. 7 Road Runners THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 49:33:09 05:42 10,54
18. 15 Zvolen THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 49:55:48 05:44 10,46
19. 16 TEAM HERBALIFE THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 50:19:28 05:47 10,38
20. 1 ŠPORTKLUB Dobrá Niva THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 50:35:32 05:49 10,33
21. 19 NAY dvanástka THE RUN MARATHON 12MIX - FULL 51:00:30 05:52 10,24
22. 28 IA runners THE RUN FREESTYLE 7-16MIX - FULL 51:37:19 05:56 10,12

east

Poradie
Št.č.
Team
Kategória
Celkový čas
Tempo
Pr.rýchl.
1. 27 THE RUNning team Teplička nad Váhom THE RUN FREESTYLE 5-14MIX - EAST 24:17:00 05:00 11,98
2. 22 Kamarádi THE RUN FREESTYLE 5-14MIX - EAST 27:40:00 05:42 10,54

west

Poradie
Št.č.
Team
Kategória
Celkový čas
Tempo
Pr.rýchl.
1. 30 Gastro Bathory team THE RUN FREESTYLE 5-10MIX - WEST 19:25:44 05:03 11,88
2. 10 EMBA a POMÔŽTE CHUDOBNÝM THE RUN ULTRA 4MIX - WEST 20:18:00 05:17 11,37
3. 33 PEPCO Makači THE RUN FREESTYLE 5-10MIX - WEST 23:23:47 06:05 9,87

Výsledky THE RUN 2017

FULL

Poradie
Št.č.
Team
Štát
Kategória
Čas 1.dňa
Čas 2.dňa
Celkový čas
Strata
Tempo
Pr.rýchl.
1. 7 Bánovskí behúni SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 22:58:48,09 19:06:20,21 42:05:08,31   04:43 12,68
2. 8 Active life - Visit Košice SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 22:44:48,57 19:52:13,71 42:37:02,29 +00:31:53,97 04:47 12,53
3. 9 OLTIS Group CZE THE RUN MARATHON FULL 12MIX 24:30:37,04 20:35:40,82 45:06:17,87 +03:01:09,55 05:04 11,83
4. 16 RED BULLS SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 24:35:35,28 21:21:46,90 45:57:22,18 +03:52:13,87 05:09 11,61
5. 6 DXC Technology DREAM TEAM SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 25:07:46,28 21:00:43,79 46:08:30,07 +04:03:21,76 05:11 11,57
6. 1 Accenture beasties SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 26:02:56,25 21:54:27,17 47:57:23,43 +05:52:15,11 05:23 11,13
7. 11 FALCK RUNNING TEAM SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 26:10:40,66 22:13:47,67 48:24:28,33 +06:19:20,02 05:26 11,03
8. 10 OBEHNI SVET SVK THE RUN FREESTYLE FULL 6-16MIX 25:43:42,79 22:50:42,85 48:34:25,64 +06:29:17,33 05:27 10,99
9. 4 RTVS SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 26:15:36,35 22:57:42,69 49:13:19,05 +07:08:10,73 05:31 10,84
10. 15 Protikorupcne komando SVK THE RUN FREESTYLE FULL 6-16MIX 27:02:23,92 22:59:26,63 50:01:50,55 +07:56:42,24 05:37 10,67
11. 3 BEŽME BEŽNE 2.0 SVK THE RUN ULTRA FULL 6MIX 27:11:30,29 23:24:51,99 50:36:22,29 +08:31:13,97 05:41 10,55
12. 12 seveRUNky SVK THE RUN MARATHON FULL 12W 27:08:28,65 23:38:02,97 50:46:31,62 +08:41:23,31 05:42 10,51
13. 2 NEBUĎTE UBREČENÍ !!! SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 27:58:25,08 23:36:49,73 51:35:14,82 +09:30:06,50 05:47 10,35
14. 5 kvrps Zvolen SVK THE RUN MARATHON FULL 12MIX 27:52:34,03 24:04:35,94 51:57:09,98 +09:52:01,66 05:50 10,27

EAST

Poradie
Št.č.
Team
Štát
Kategória
Čas 1.dňa
1. 14 THE RUNning team Teplička nad Váhom SVK THE RUN FREESTYLE 4-14MIX - EAST 24:36:20,31

Výsledky THE RUN 2016

Tím Kategória Poradie Strata Celkový čas [h:m:s] Tempo [m:s/km]
Redbull Run Team THE RUN HOBBY 12MIX 1 00:00:00 41:21:38 04:49
EMS Košice 2016 THE RUN HOBBY 12MIX 2 00:37:24 41:59:02 04:54
HPE SLOVAKIA dream team THE RUN HOBBY 12MIX 3 01:31:27 42:53:05 05:00
seveRUNky THE RUN HOBBY 12W 4 06:53:33 48:15:11 05:37
STAVMAT STAVEBNINY THE RUN HOBBY 12MIX 5 07:47:34 49:09:12 05:44

Partneri

Generálny partner

Hlavný partner

Pixwell logo

Hlavní destinační partneri

Hlavný mediálny partner

Podporujeme

Mediálni partneri

Registracia

Destinační partneri

Košice - ul. Hlavná

Družstevná pri Hornáde

Veľká Lodina

Ružín - priehrada

Margecany

Kluknava

Spišské Vlachy

Spišské Podhradie

Levoča

Vlkovce

Levkovce

Veľká Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Polianka

Štrbské Pleso

Podbanské

Pribylina

Jamník

Liptovský Mikuláš

Liptovská Sielnica

Huty

Chlebnice

Oravský Podzámok

Dolný Kubín - Záskalie

Párnica

Zázrivá

Terchová

Krasňany

Teplička nad Váhom

Turie

Kľače

Fačkov

Čičmany - centrum

Košecké Rovné

Košeca

Príles - hrádza

Trenčín - hrádza

Nové Mesto nad Váhom

Častkovce

Vrbové

Dechtice

Boleráz - priehrada

Doľany

Modra - Tri kríže

Slovenský Grob

Ivánka pri Dunaji - Mohyla M.R.Štefánika

Bratislava - hrádza (Bufet Šimani)