Live THERUN 2021

Ahojte, milí bežeckí priatelia,

náš štafetový beh naprieč Slovenskom THE RUN Slovakia sa síce kvôli pandémii musel presunúť na jeseň ( 24. - 26. 9. 2021 ), avšak v pôvodnom plánovanom termíne sme si pre vás pripravili jedno krásne charitatívne podujatie. Spojili sme sa s charitatívnou zbierkou Hodina deťom, aby sme spoločne pomohli deťom a mladým ľuďom na Slovensku.

Práve na jej podporu sme zorganizovali výnimočný beh - dvaja bežci - Štefan Hudec a Jaroslav Minarčin prebehnú naprieč celým Slovenskom, symbolicky v čase pôvodného termínu nášho behu. Pokúsia sa tak zdolať nielen vlastné limity, ale s vašou pomocou chcú pomôcť prekonať prekážky aj deckám, ktoré to majú aktuálne veľmi ťažké.

Tí, ktorým táto pomoc prostredníctvom Hodiny deťom pôjde sú deti, ktoré vyrastajú z rôznych dôvodov v rodinách iba s jedným rodičom. V skutočnosti to pre nich znamená, že sa už v útlom veku potýkajú so starosťami dospelých. Častokrát nevedia, či budú mať kde bývať a čo jesť, nevedia či budú mať školské pomôcky, oblečenie a všetky tie veci, ktoré dieťa v bežnej rodine považuje za samozrejmé.

Chcem vás preto poprosiť, pridajte sa k nám a pomôžme týmto deťom spoločne! Aj malý príspevok môže pre nich znamenať veľmi veľa! Hodina deťom, ktorá na Slovensku pomáha deťom v ohrození už 22 rokov, odovzdá celý výnos z tejto výzvy tam, kde je to naozaj potrebné. Všetky informácie nájdete na webe www.hodinadetom.sk.

Bežci štartujú už najbližší pondelok 7. júna a pobežia naprieč Slovenskom až do soboty 12. júna. Sledovať ich môžete na našich sociálnych sieťach a tiež na webe www.therun.sk. A ak budú pri vašom meste, pokojne si s nimi zabehnite tiež! :-)

Pridajte sa k nám a pomôžme spoločne!

Partneri

Generálny partner

Hlavný partner

Pixwell logo

Hlavní destinační partneri

Hlavný mediálny partner

Podporujeme

Mediálni partneri

Registracia

Destinační partneri

Košice - ul. Hlavná

Družstevná pri Hornáde

Veľká Lodina

Ružín - priehrada

Margecany

Kluknava

Spišské Vlachy

Spišské Podhradie

Levoča

Vlkovce

Levkovce

Veľká Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Polianka

Štrbské Pleso

Podbanské

Pribylina

Jamník

Liptovský Mikuláš

Liptovská Sielnica

Huty

Chlebnice

Oravský Podzámok

Dolný Kubín - Záskalie

Párnica

Zázrivá

Terchová

Krasňany

Teplička nad Váhom

Turie

Kľače

Fačkov

Čičmany - centrum

Košecké Rovné

Košeca

Príles - hrádza

Trenčín - hrádza

Nové Mesto nad Váhom

Častkovce

Vrbové

Dechtice

Boleráz - priehrada

Doľany

Modra - Tri kríže

Slovenský Grob

Ivánka pri Dunaji - Mohyla M.R.Štefánika

Bratislava - hrádza (Bufet Šimani)